صفحه نخست - آرشیو - دریافت فایل - آموزش نيروي انساني - معرفی - تماس - روساي واحدها و مراكز منطقه - جستجو - RSS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

پژوهشگر دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر،موفق به ثبت اختراع دستگاه «فیلمبرداری هوشمند و کنترل از راه دور» شد‎

كد خبر : 7486             تاريخ انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۳ صبح         نسخه قابل چاپ

خبرگزاری آنا: محمد حسین آرمند، عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر برای اولین بار در کشور موفق به ثبت اختراع دستگاه « فیلمبرداری هوشمند و کنترل از راه دور»شد.

به گزارش خبرنگار آنا از بردسیر، عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر با اعلام این خبر افزود: دستگاه «فیلمبرداری هوشمند و کنترل از راه دور» از چهار موتور تشکیل شده که بر روی دوپایه قرار گرفته است.

محمد حسین آرمند، با تاکید بر اینکه کلیه دوربین های فیلمبرداری قابل نصب بر روی این دستگاه هستند گفت: موتورهایی که زیر دوربین قرار گرفتند قابلیت چرخش به صورت 360 درجه را دارند.

عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر بیان داشت: کلیه تنظیمات این دستگاه به صورت کنترل از راه دور و از طریق امواج RF و GSM انجام می گردد.

وی، کاربرد آسان و قیمت ارزان را از مهمترین مزایای این دستگاه برشمرد و تصریح کرد: هم اکنون دوربین های عنکبوتی موجود با صرف هزینه بالغ بر300میلیون تومان وارد کشور شده ولی این دستگاه با قیمت کمتر از 10میلیون تومان قابلیت تولید انبوه را دارد.

آرمند با اشاره به اینکه حرکت این دستگاه توسط کنترل از راه دور انجام می گردد گفت: این دستگاه نمونه مشابه داخلی نداشته و برای اولین بار در ایران ساخته شده است.

عضو بنیاد ملی نخبگان، از حمایت های دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر قدردانی کرد و افزود: دستگاه « فیلمبرداری هوشمند و کنترل از راه دور » موفق به دریافت گواهینامه ثبت اختراع از اداره کل مالکیت صنعتی و ثبت اختراعات به شماره 73628 گردیده است.

به گزارش آنا، ثبت 5 اختراع دیگر و دریافت مدال طلا-نقره و دیپلم افتخار نمایشگاه بین المللی اختراعات ژنو2012 و حضور در چندین نمایشگاه ملی و منطقه ای از دیگر افتخارات این دانش آموخته و پژوهشگر دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر است.

Armand-bardsir-3

Armand-bardsir-4


دسته بندي : واحد بردسير


چكيده مقالات پژوهشي منطقه هفت

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دبيرخانه شوراي منطقه هفت دانشگاه آزاد اسلامي مي باشد. شرايط استفاده

طراحي و پشتيباني:كرمان وب